O nas

Naszą misją jest ubieranie nie tylko ciała… w pozytywne myśli, emocje, energię!

-Joanna Waryszak, założycielka marki

Poza tym, że kochamy modę i chcemy tworzyć unikalne produkty, niezaprzeczalnie wierzymy w moc słów! Przenosząc je na nasze ubrania i akcesoria, dajemy im życie i wierzymy, że od tego momentu zmieniają rzeczywistość.

O co w tym chodzi? Gdy np. podczas ślubu pada sakramentalne: biorę Ciebie… a następnie TAK, to właśnie wypowiedziane słowa zmieniają rzeczywistość tych dwojga ludzi i sprawiają ze stają się małżeństwem. Podobnie gdy na naszej ECO torbie pojawia się napis NO RUBBISH IN MY LIFE, jej właścicielka po pierwsze przestaje używać plastikowych jednorazówek, a po drugie w jej głowie rodzi się myśl o oczyszczeniu życia z tandety, zbędnych rzeczy, toksycznych ludzi i złych emocji, ze wszystkiego co “śmieciowe”.

Dochodzimy tutaj do naszej nazwy: LOVEMYSELF, w skrócie LMS. Wierzymy, że nasze produkty będą przypominały kobietom aby często, na głos powtarzały sobie: I LOVE MYSELF, programując swoją głowę i serce do pracy nad związkiem z samą sobą – najważniejszym związkiem życia. To właśnie samoakceptacja, poznanie swoich potrzeb, poświecenie sobie czasu, poczucie własnej wartości… MIŁOŚĆ do siebie samej są kluczem do szeroko pojętego szczęścia i szczerego kochania innych. Jeśli to Ty sama staniesz się gwarantem swojego szczęścia, zostanie ono z Tobą już na zawsze dając Ci spokój.

Oprócz tego, że tworzymy ubrania i akcesoria dla dziewczyn, chcemy budować społeczność silnych, pięknych i kochających siebie kobiet, które będą dalej przekazywały tę dobrą energię!

A więc, powtarzaj sobie codziennie: I LOVMYSELF. I przpominaj innym kobietom o tym jakie jesteśmy wartościowe.